Myślałam, że to później nastąpi

2010-08-06  Madzia-

ale chyba teraz dzieci szybciej dojrzewają. Dziś przy śniadaniu Hania zadała bolesne pytanie:

– Mamusiu, czy święty Mikołaj naprawdę istnieje?

No cóż…

“Myślałam, że to później nastąpi”, komentarze 3

  1. jo:

    I co odpowiedziałaś? To znacznie ciekawsze 🙂

  2. Madzia-:

    No jakże… że nie istnieje. Nie będę dziecku ściemniać.

  3. Mrowka:

    Ups. Szkoda byloby mi tak szybkiego uswiadomienia 😉