Pierwsza sonda: papierki z bankomatu

2005-11-11  slawek-

Napisałem wtyczkę do WordPressa do obsługi sond i niniejszym inauguruję nowy cykl postów w kategorii „Sonda” :) Dlaczego potrzebowałem sondy?

Kilka dni temu wyciągałem stówkę z bankomatu, lecz nieszczęśliwie byłem dopiero szósty w kolejce. Przede mną pięć młodych kobiet po kolei wypłacało pieniądze. Co mnie niezwykle zaskoczyło to fakt, że każda z nich kazała bankomatowi drukować potwierdzenie operacji. Dla mnie to dość dziwne, bo praktycznie nigdy nie drukuję tego papierka uważając, że to strata czasu i papieru. A jak Wy robicie?

Pytanie brzmi: czy wypłacając pieniądze z bankomatu drukujesz potwierdzenie operacji? (dodatkowo możecie skomentować posta, rozszerzając odpowiedź)

“Pierwsza sonda: papierki z bankomatu”, Komentarze: 7

 1. pandi:

  tylko przy duzych kwotach :)

 2. Aneta:

  Nigdy, bo po to ma sie staly wglad do swoich rachunkow (jesli nie online to na papierze, ktory bank grzecznie co miesiac wysyla do domku), zeby dodatkowego papieru nie marnowac.

 3. Pirax:

  Ja tam zawsze…
  Z tego co wiem to jest to podstawa reklamacji

 4. slawek-:

  Sęk w tym, że właśnie nie. Do złożenia reklamacji wystarczy zwykłe pismo, natomiast podstawą do jej pozytywnego rozpatrzenia jest wyłącznie inwentaryzacja bankomatu i żaden wydruk tutaj nie pomaga :-)

 5. Librarian:

  Witam!
  Plugin bardzo fajny – czy WordPressowcy mogą liczyć na publikację źródła?
  Pozdrawiam

 6. Kniaź:

  Gdy czasami chcę się dowiedzieć, będąc poza domem, jak biedny jestem;-), Wtedy drukuję:-)

 7. zabbo:

  to ja powiem, za akurat moze nie jest podstawa do reklamacji, ale wydatnie w niej pomaga i to tez zalezy w jakim banku. z mojego dosiwadczenia uratowalo mi to jakies 600 zl (3 proby wyplaty 200zl). cos sie skopalo w bankomatowych „logach” ;) ) i kwit sie przydal – choc nie byl niezbedny

Leave a Reply