Nowość: „Zobacz gdzie to jest”
2006-04-22 slawek-image(http://www.google.com/intl/en_ALL/images/maps_results_logo.gif, right, http://maps.google.com)Dzisiaj doklepałem do bloga nową funkcję. Nazwałem ją „Zobacz gdzie to jest”. Od teraz, ilekroć będziemy pisać o „miejscach”, postaramy się dołączyć mapkę. Żeby nie komplikować, okienko z mapką wyskoczy na stronie bloga 🙂 Zdjęcia Szczecina i innych miejsc pokaże nam Google Maps (dzięki Maps API). Częściowo (od zaplecza) korzystam z pluginu GeoPositions.
Przy okazji kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, że IE jest jedynie namiastką poważnej przeglądarki. Nie mam nawet ochoty rozwijać tego wątku 😉
Żeby podać przykład działania nowej funkcji, pokażę gdzie pracujemy…
[GP:homepl]