Wiosna

2007-03-01  Madzia-

Miałam wczoraj znowu wychodne i oczywiście poleciałam do Galaxy. O dziwo, trafiłam jeszcze na przeceny w Carry, co mnie ucieszyło – kiedyś ok.70% mojej odzieży pochodziło z Carry. Potem albo im się kolekcje pogorszyły, albo mi gust zmienił, bo trochę odpuściłam, ale wczoraj trafiłam na całkiem przyjemne dwie bluzeczki. A w H&M kupiłam jeszcze jedną (w tym sklepie jedyne, co na mnie pasuje, to bawełniane t-shirty, fajne, bo nie kończą się w okolicach pępka, tylko nieco niżej). Wygląda więc na to, że z okazji wiosny mam trzy nowe bluzki i, uwaga, żadna z nich nie jest zielona! Fakt to bardzo znaczący, bo bardzo długo ubierałam się prawie wyłącznie na zielono, przyznam, że miałam 16 zielonych bluzek…

A drugi objaw wiosny to taki, że widziałam całe mnóstwo kobiet w ciąży :)

“Wiosna”, Komentarze: 4

 1. mama Lenki:

  Zakupy to jest to :) Ja ide dzisiaj na zakupy kosmetykowe, ale ide z Lenka, wiec bede musiala szybko kupowac ;)

 2. Lena:

  ja z kolei „jeszcze” mogę połazić po sklepach, ale cóż…za wiele dla siebie nie znajdę, a to z powodu dużego już brzuszka) madzia chętnie i to nie raz widząc ładną pogodę za oknem wybrałabym się z tobą i małą Hanią na spacer!!widzisz mimo zaproszenia jakoś do ciebie dokładnie nie mogę się wybrać, bo chyba przydługie spacerki już mi do końca nie służą))

 3. Madzia-:

  W zeszłym roku bardzo fajną letnią bluzkę na wieeeelki brzuch (http://www.galeria.pucia.com/p9h5/oqcr) kupiłam w sklepie Terranova.
  A co do spacerków – może w końcu przestanie padać codziennie, wybrałybyśmy się np. na Jasne Błonia, mogłabyś podjechać autobusem :) Zdzwonimy się, mam nadzieję :)

 4. Lena:

  na Jasne Błonia to wlasnie mam rzut kamieniem))pewnie że chętnie, oczekujemy więc trochę słonka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Reply