Kura niestety nie doczekała, ale i tak życzymy wszystkim tu zaglądającym – wszystkiego dobrego na święta.
This entry was posted
on czwartek, 20 marca, 2008 at 22:38:11 and is filed under Różne.
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.
Both comments and pings are currently closed.