Rozczarowanie dla Okruszków

2008-05-18  Madzia-

Na gazeta.pl wyczytałam, że w niedzielę na Zamku Książąt Pomorskich będzie przedstawienie dla małych dzieci, takich do 4 lat. Nazywa się to „Teatr dla Okruszków” i spektakle są przystosowane dla maluszków (siedzą z rodzicami, biorą udział w przedstawieniu – pokazują, śpiewają). Pomyślałam, że Hani się pewnie spodoba, bo bardzo lubi, jak ktoś coś opowiada i pokazuje, więc się dziś wybraliśmy.

Już przed wejściem widać było, że nie tylko my, bo naprawdę dużo maluszków wędrowało w stronę Zamku. Zaniepokoiło mnie to, że część z nich – w odwrotnym kierunku… Niestety, obawy okazały się słuszne, bo miejsc już nie było. Podobno w ogóle było tylko 20 miejsc w sali. A cała reszta, pewnie z setka dzieci, odeszła z kwitkiem.

No i uważam, że to świństwo albo bezmyślność. Skoro robi się przedstawienie to albo dla 20 dzieci, wtedy nie ma co nagłaśniać imprezy w mediach, albo – jeśli się z tego robi reklamę dla Zamku i ogłasza w prasie, to należałoby przygotować trochę większą salę. A nie zaprosić małe dzieci, a jak już przyjdą zamknąć drzwi przed nosem. Hani to jeszcze nie ruszyło, bo nie bardzo rozumiała, co to znaczy „iść do teatru”, ale mi było bardzo przykro w jej zastępstwie.

Ciekawa jestem, czy organizatorzy się poprawią i czy uda nam się kiedyś dostać na przedstawienie?

“Rozczarowanie dla Okruszków”, Komentarze: 1

  1. o-len-ka:

    Bądź wyrozumiała, może tylko sprawdzali jakie będzie zainteresowanie i następne przedstawienia zrobią już w większej sali :)

Leave a Reply