2009-11-16 Madzia-
– Haniu, czym się różni kwadrat od prostokąta?
– Jest NIEROZCIĄGNIĘTY.
This entry was posted
on poniedziałek, 16 listopada, 2009 at 20:43:35 and is filed under Różne.
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.
Both comments and pings are currently closed.
2009-12-18, 02:46
mój były mąż powiedział kiedyś o kołdrze „czekaj, sprawdzę tylko w którą stronę to jest prostokątne”.