Płyta miesiąca

2006-07-27  slawek-

Już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem płytę. Od jakiegoś czasu nic mnie specjalnie nie interesuje. Kto wie, może wszystko co mnie w muzyce interesuje już zostało napisane, zaśpiewane i wydane?

Dziś okazało się, że jeszcze nie nadszedł ten smutny dzień. Zupełnie przypadkiem zajrzałem dzisiaj na stronę Anny Treter i dowiedziałem się o drugiej solowej płycie, wydanej… niemal rok temu! Szybka wizyta w Empiku po pracy i płyta już kręci się w odtwarzaczu. Album ma tytuł „Może tak, może nie”.

Co o samej muzyce? Oczywiście na odpowiednio wysokim poziomie. Utwory zagrane nieco bardziej „poetycko” niż na pierwszej płycie. Troszeczkę może zbyt mocno daje się odczuć fakt, że większość muzyki napisał jeden autor. Za to od lat sprawdzony głos Anny Treter, mocny, czysty i ciepły, pozwala cieszyć się piosenkami.

Cóż więcej mogę napisać… po prostu polecam płytę :)

“Płyta miesiąca”, Komentarze: 2

  1. Mariusz Pucia:

    No ładna płyta – jak się wydaje. Teksty trudno mi ocenić po skrótach empikowych ale wydają się zdradzać więcej treści. Natomiast aranżacje… faktycznie w ciekawym stylu. W każdej jakaś idea. Dobra do posłuchania tak sobie i – jak mi się wydaje – wsłuchania się głębiej. Dziękuję za polecenie i pozdrawiam pięknie! Mariusz

  2. Michał:

    Cieszę się, że płyta się podoba – polecam tym, ktorzy jeszcze jej nie kupili i oczywiscie zapraszam na strone :)

Leave a Reply