Urodziny Hani

2006-08-26  slawek-

Dwudziesty szósty dzień sierpnia będzie od dzisiaj dniem urodzin naszej pierwszej córeczki – Hani. Zaczęło się przed piątą rano, skończyło dokładnie o 18. Nie było lekko, ale szczęśliwie wszystko się udało. Hania, choć po przejściach, jest zdrowa i pewnie śpi w tej chwili w wózeczku obok łóżka mamy w szpitalu. Ja jestem w domu i dosłownie padam z wyczerpania – a to nie ja musiałem rozładowywać skurcze przez 11 godzin i przeć przez kolejne dwie.

Hania zaraz po urodzeniu miała 61cm długości i ważyła 4.5kg. Nasz mały olbrzym :)

Więcej w kolejnych odcinkach.

P.S. Fotka linkuje do galerii zdjęć – zrobionych zepsutym aparatem, ale myślę, że czytelnych :)

“Urodziny Hani”, Komentarze: 16

 1. Mariusz Pucia:

  Gratulujemy Wam z całych naszych czworga serc! Bardzo cieszymy się z nowej noszącej nasze nazwisko Osoby. Pięknie wygląda na zdjęciach i Mama i Córka (to bardzo dobrze, że zdjęcia są bez lampy…) Nasz Piotruś był też taki duży, choć ważył ciut mniej. Hania jest naprawdę duża. Trzymajcie się więc dzielnie, bo to dopiero początek fascynującej przygody w większym rodzinnym gronie (odezwał się doświadczony – wcale się tak nie czuję). Ale kiedy urodziła nam się Jadzia, koleżanka powiedziała mi krótko: „Teraz będziesz miał nareszcie dla kogo żyć”… Życzymy więc Wam wielu wspaniałych radości!
  (Na marginesie: auto bardzo się przydaje w takim czasie. To był dobry moment na zakup. Skarbonka jest, ale bardzo potrzebna nawet w mieście.)
  Ania, Mariusz, Jadzia, Piotruś Pucia

 2. pandi:

  100 lat, 100 lat niech zyje, zyje nam :) kto… Hania :)
  Gratulacje dla rodzicow tej oto malej olbrzymki :P


  pandi

 3. Beata:

  Gratulujemy urodzin Hani!!! Jest duża i ładniutka. Życzymy zdrówka i miłego wychowywania, a także zdrowia dla Mamuśki. Beata, ciocia Ilona, Szymuś i Jagódka.

 4. Ania Sudół:

  Z okazji narodzin Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości. Ania S. & Piotr :)

 5. Banan:

  No gratulacje!!!!!!!!
  Oby była zawsze zdrowa i nigdy nie było z nią kłopotów. Życzę powodzenia w kolejnych etapach i obyście się jak najwięcej wysypiali o ile to będzie możliwe :) 100 lat!!

 6. Kniaź:

  Woooow! JUPI! Gratulacje :-)

 7. slawek-:

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za gratulacje i życzenia. Ja w tej chwili lecę coś zjeść i znowu do szpitala, gdzie zostanę do jutra. Teraz jest taki luksus, że można sobie wykupić pojedynczy pokój, w którym do mamy i dzidzi może dołączyć tata. No to dołączę :)

  Ze szpitala udam nam się chyba wyjść już jutro :) Stay tuned..

 8. kregor:

  Gratulacje !!! Wygląda slicznie :)

 9. narwanka:

  Cudnie ze sie urodzila w kocu. W tym czasie jak rodziliście kochani my sie zaślubiliśmy :D Caluje

 10. bimbelt:

  Gratuluje pięknej córeczki. Oby rosła wam zdrowo i przynosiła co dzień wiele radości.

 11. Kniaź:

  No i wczoraj się dowiedziałem, że jeśli znajomym za ok. osiem miesięcy urodzi się dziewczynka, to również chcą ją imieniem Hani ochrzcić.
  No cóż, wcale im się nie dziwię – bardzo ładnie imię :-)
  Zbierzność przypadkowa ale bardzo sympatyczna :-)

 12. Robert:

  Serdeczne gratulacje:) Cieszcie sie, bo jest powod do radosci:) Teraz Wasze zycie troche sie zmini, ale na lepsze:) Powodzenia! :)

 13. Leszek:

  A więc staliście się już prawdziwą rodziną – mama, tata, córeczka :) Dbajcie o siebie każdego dnia i cieszcie sie życiem, które obdarowało Was takim szczęściem :) Będą na pewno troski dnia codziennego, ale z Hania wszystko będzie już łatwiejsze! Pozdrawiam :)

 14. Asia:

  Rycze ze wzruszenia i z radosci… A teraz pedze ogladac zdjecia !

 15. Asia:

  Obejrzalam :) Jakie Hania ma piekne wieeelkie oczy! A Magda wyglada pieknie, jakby rodzila jakies pol godziny… niesamowite, co szczescie robi z kobiety :) Caluski dla Waszej trojki!

 16. drozdo:

  Gratulacje! :-)

Leave a Reply