Fotki

2006-09-30  Madzia-

Społeczeństwo się domaga zdjęć Hani, więc wreszcie kilka pokażemy :)

Najpiękniejsze jest zdjęcie Hani z tatą, chociaż ja niespecjalnie widzę na nim to podobieństwo, o którym wszyscy mówią. Na fotkach widać też obie zakochane we wnuczce babcie, które przy każdych odwiedzinach sobie z Hanią rozmawiają, zachwycają się nią i rozczulają. A Hania się do nich śmieje :)

A ta śliczna dziewczynka z blond kucykami to Urszulka. Wreszcie przyszła zobaczyć Hanię, a domagała się tego od 5 miesiąca ciąży – koniecznie chciała wtedy, żebym jej pokazała tę dzidzię, którą mam w brzuchu :) („Daj mi, daj mi, tu na ręce!”) Nie mogła się doczekać, kiedy wyjdzie. Pierwsze pytanie Urszulki po wejściu do nas i spojrzeniu na Hanię: – Wysła??

Poza tym dzidzia wyrosła już z niektórych śpioszków i kaftaników, dzięki czemu mamusia (i babcia) miała przyjemność dokonać zakupu nowych ubranek. Kompletujemy też biały strój na chrzest, który będzie 8 października.

“Fotki”, Komentarze: 4

 1. Anna Pucia:

  Właśnie przeczytałam komentarz, jaki zostawiłaś u mnie i domyśliłam się, ż skoro siedziałaś za kompem, to być może coś nowego o Hani się pojawiło. I nie myliłam się! Co do podobieństwa, to jest do Was obydwojga podobna! Zależy, co chce się widzieć. A co do ubranek, to przy tych gabarytach to chyba nie zdążyliście jej nawet ubrać ubranek na 56cm? My założyliśmy, ale symbolicznie, nóg rozprostować dziecko nie dało rady. A ta Wasza Kuleczka to w międzyczasie miesiąc życia po tej stronie brzucha skończyła. Gratulujemy! Pozdrawiam Ania Pucia i ferajna

 2. Madzia-:

  Hania nosiła jedne śpioszki 56, widocznie jakieś duże 56 to było :) Różne firmy różne wielkości szyją, właśnie kupiłam dzidzi body – to w rozmiarze 62 jest dłuższe, niż 68 innego producenta.

 3. sokol:

  No tak, trzeba bylo zdjecia do Vivy sprzedac :)

  Sliczne, sliczne zdjecia :D

 4. Asia:

  W zaleznosci od ujecia Hania jest podobna do taty, do mamy, do Grzeska, do babci… Jest naprawde urocza!

Leave a Reply