Najciekawsze na świecie

2006-10-03  Madzia-

Hania bardzo lubi obserwować świat, tak bardzo, że szkoda jej czasu nawet na spanie – przecież cienie na ścianach są takie interesujące, nie mówiąc już o haku od kołyski (który dodatkowo jest chyba zabawny, bo Hania się do niego śmieje). Ale do najciekawszych rzeczy należą niewątpliwie: suszarka do bielizny, pałąk od bujaczka, buda od wózka (oczywiście strona wewnętrzna) i przebój: pudełko po chusteczkach (naprawdę niezwykle zajmujące) ;)

“Najciekawsze na świecie”, Komentarze: 2

 1. Anna Pucia:

  No tak, takie żywe kolory przyciągają Kuleczki wzrok. To rozkosznie popatrzeć na tak małego szkraba, aż się wierzyć nie chce, że Piotruś dopiero co był taki mały. Rocznikowo będą tak samo, a na razie taka różnica. Piotrusia interesują teraz: podłogowe puzzle, które są lekkie i można taaakie duże tak łatwo przenieść; grający czajnik i pianinko (zabawka). Grzechotki owszem, głównie te, które da się gryźć, ewentualnie te, w których coś widać.
  A jak brzuszek Hani?
  A na buzi jakaś alergia, skaza białkowa czy coś innego??
  Pozdrowienia od Puciów dla Puciów

 2. Madzia-:

  Mamy nadzieję, że to nie alergia – specjalistyczna pani doktor orzekła, że raczej wrażliwość bardzo suchej haniowej skóry. Smarujemy, ograniczamy białko i czekamy, co będzie dalej. Brzuszek bez zmian, dajemy od wczoraj Esputicon.

Leave a Reply