Wiosna
czwartek, 1 marca, 2007Miałam wczoraj znowu wychodne i oczywiście poleciałam do Galaxy. O dziwo, trafiłam jeszcze na przeceny w Carry, co mnie ucieszyło – kiedyś ok.70% mojej odzieży pochodziło z Carry. Potem albo im się kolekcje pogorszyły, albo mi gust zmienił, bo trochę odpuściłam, ale wczoraj trafiłam na całkiem przyjemne dwie bluzeczki. A w H&M kupiłam jeszcze jedną […]

